Crysis 3 Download – Crysis 3 Do pobrania za darmo w wersji PC!

crysis-3-download-netgra

Crysis 3 do pobrania na system Windows 7/8/8.1/10/XP/Vista

Crysis 3 to jedna z ciekawszych gier FPS w ostatnich latach. Oferuje nam ona ciekawe połączenie doskonałej grafiki z interesującą fabułą. Niemcy z Cryteka znani są z tego, że ich gry zawsze brylują w kwestii oprawy AV i nie inaczej jest też tym razem. Zdarzało się jednak w przyszłości, że za znakomitą grafiką nie szły w parze równie dobre osiągi w kwestii fabuły jednak tym razem pisarze z tego studia dali nam naprawdę niezłą historie z którą warto się zapoznać, nawet jeśli niekoniecznie jesteśmy fanami gier typu FPS.

pobierz-button-png

……………………………………………………………………………………………………………..

Gameplay Crysis 3

W  trzeciej części Crysis znowu włożymy nanokombinezon który da nam kilka nowych i ciekawych opcji zabawy. W przeciwieństwie do sztandarowych gier FPS tutaj możemy m.in włączać tryb niewidzialności czy też skakać wysoko lub też włączać specjalną osłonę która daje nam zwiększoną wytrzymałość na pociski. umiejętne balansowanie tymi opcjami jest naszym kluczem do sukcesu i zapewnia  świetną zabawę przez całe kilkanaście godzin rozrywki. Gra, przy zachowaniu doskonałej grafiki, jest jednak sporo bardziej otwarta niż poprzedniczka dlatego grając w nią z pewnością nie poczujecie się ograniczeni. Podobnie jak w części pierwszej i drugiej imponuję zwłaszcza roślinność, gdyż nie ma serii gier z tak dobrze odwzorowanymi drzewami i krzewami jak tutaj, samo patrzenie na nie daje przyjemność i wzbudza wielki podziw dla umiejętności grafików jak i programistów którym udało się tak dużo wycisnąć z poprzedniej generacji konsol jak również z czasami leciwych pecetów jako, że optymalizacja gry w przeciwieństwie do części pierwszej tym razem naprawdę daje radę i pozwala wielu właścicielom nienajnowszych sprzętów cieszyć się tym doskonałym tytułem.

……………………………………………………………………………………………………………..

Zalecane wymagania sprzętowe gry Crysis 3

 • Quad Core 2.7 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 3 GB GeForce GTX 780
 • 4 GB HDD
 • łącze internetowe
 • Tryb gry: single/multiplayer

……………………………………………………………………………………………………………..

Crysis 3 PC Download

Crysis 3 download to propozycja nie do odrzucenia dla każdego fana strzelanin. Rzadko zdarza si produkcja w tak umiejętny sposób łącząca doskonałą grafikę ze świetnym gameplayem, tym bardziej Crysis 3 download powinien was zainteresować. Przekonajcie się na własne oczy jak znakomicie wygląda ten tytuł. Kliknijcie w przycisk pobierania i życzymy wam przede wszystkim miłej zabawy!

pobierz-button-png

……………………………………………………………………………………………………………..

Jak pobrać i zainstalować Crysis 3

Podążaj za poniższymi instrukcjami – jest to bardzo proste, szybkie, a przede wszystkim darmowe.

 1. Kliknij na powyższy przycisk „Pobierz teraz”
 2. Uruchomi Ci się instalator gry Crysis 3
 3. Zaakceptuj umowę licencyjną, wybierz folder instalacji lub pozostaw domyślną ścieżkę
 4. Instalator pobierze wszystkie potrzebne pliki
 5. Podczas instalacji musisz aktywować swoją wersję gry specjalnym kodem – Pobierz swój klucz aktywacyjny
 6. Wpisz kod w miejsce to tego przeznaczone – nastąpi dokończenie instalacji gry
 7. GRAJ!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *