Subway Surfers PC Download – Subway Surfers do pobrania na komputer

subway-surfers-pc-download-netgry

Subway Surfers do pobrania na system Windows 7/8/8.1/10/XP/Vista

Gra została stworzona według zasady: „Easy to learn, hard to master” co oznacza, że potrafi dać masę zabawy i początkującemu graczowi, który chce się szybko rozerwać jak również prawdziwym wyjadaczom, którzy masterują godzinami wszystkie poziomy aby wykręcić jak najbardziej imponujący wynik. To z pewnoscią jeden z czynników. który przycznił się do tak ogromnego sukcesu i wielkiej popularności tej stworzonej przez deweloperów ze studia Kiloo marki.

pobierz-button-png

……………………………………………………………………………………………………………..

Gameplay Subway Surfers PC

Subway Surfers jest bardzo lubianą w Polsce grą mobilną pozwalającą nam szusować na deskorolce pod powierzchnią ziemii a konkretnie w metrze. Jako,   że gra ma naprawdę doskonały gameplay to ma wielu fanów na całym świecie. Dla tych właśnie fanów oferujemy Subway Surfers PC Download. Mogą pobrać oni z naszego serwisu tę utytułowaną produkcję i cieszyć się nią na swoich ekranach.  Gra ma bardzo estetyczną grafikę i wymaga doprawdy małpiej zręczności więc z pewnością przypadnie do gustu każdemu wymagającemu, nawet najbardziej hardcorowemu graczowi. Cała gra polega na pomocy w ucieczce trójce postaci: Jake’owi, Tricky’emu i Freshowi. Gracz szybko łapie z nimi więź i wciąga się dzięki temu w rozrywkę Uciekają oni przed inspektorem i jego psem myśliwskim. Zadaniem gracza jest zręczne unikanie nadjeżdżających pociągów i robienie tego w jak najlepszym stylu.

Kolejnym jest też fakt, że gra jest dostępna nie tylko na Androida, ale również na szelenie popularny, zwłaszcza za oceanem, system iOS. Co jeszcze ważniejsze, deweloperzy nie porzucili tej gry i stale troszczą się o jakość oferowanej przez nich produkcji. U nas znajdziecie ją w wersji na wasze komputery stacjonarne!

……………………………………………………………………………………………………………..

Zalecane wymagania sprzętowe gry Subway Surfers

 • Pentium 4 2.0 GHz
 • 512 MB RAM
 • karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 Ultra lub lepsza)
 • 3 GB HDD
 • łącze internetowe
 • Tryb gry: single player

……………………………………………………………………………………………………………..

Subway Surfers PC Download

Gra otrzymuję regularne update’y, w których poprawiane są najróżniejsze bugi i gameplay jak również grafika są na bieżąco poprawiane przez deweloperów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będziemy obcować z możliwie najlepszą i najbardziej dopieszczoną wersją tego tytułu. Dzięki naszej opcji Subway Surfers pc download możecie bawić się przy tej wciągającej produkcji jeszcze lepiej. Dlatego zróbcie Subway Surfers pc download teraz i cieszcie się znakomitą zabawą już teraz!

pobierz-button-png

……………………………………………………………………………………………………………..

Jak pobrać i zainstalować Subway Surfers na komputer

Podążaj za poniższymi instrukcjami – jest to bardzo proste, szybkie, a przede wszystkim darmowe.

 1. Kliknij na powyższy przycisk „Pobierz teraz”
 2. Uruchomi Ci się instalator gry Subway Surfers
 3. Zaakceptuj umowę licencyjną, wybierz folder instalacji lub pozostaw domyślną ścieżkę
 4. Instalator pobierze wszystkie potrzebne pliki
 5. Podczas pobierania musisz aktywować swoją wersję gry specjalnym kodem – Pobierz swój klucz aktywacyjny
 6. Wpisz kod w miejsce to tego przeznaczone – nastąpi dokończenie pobierania oraz instalacji gry
 7. GRAJ!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *