The Long Dark Download – The Long Dark Pobierz teraz na PC za darmo

the-long-dark-download-netgra

The Long Dark do pobrania na system Windows 7/8/8.1/10/XP/Vista

The Long Dark to bardzo ciekawa gra survivalowa od twórców z Hinterland Studios. Gra jest doskonałą propozycją dla fanów tego typu produkcji, jako, że oferuję nam zupełnie nowe i ciekawe spojrzenie na ten typ zabawy. Zamiast oklepanej inwazji zombie czy też apokalipsy naszym zadaniem będzie przetrwanie w surowych, naturalnych warunkach serwowanych nam przez matkę naturę. Oprócz uważania na dzikie zwierzęta musimy nawet liczyć kalorię potrzebne nam do przetrwania! Tytuł ten oferuje więc symulacji surwiwalu na naprawdę wysokim poziomie.

pobierz-button-png

……………………………………………………………………………………………………………..

Gameplay The Long Dark

Fakt ten sprawia, że dla każdego fana tego typu pozycji The Long Dark Download zdaje się naprawdę doskonałym rozwiązaniem. Zwłaszcza jeśli przy okazji lubi on otwarte światy, bo ten w The Long Dark jest  doprawdy ogromny! Gra oferuję nam ponad 30 kilometrów kwadratowych przestrzeni po której możemy się dowolnie poruszać. Taki poziom swobody gwarantuję świetną zabawę każdemu fanowi sandboxów. Symulację życia urealnia i ubogaca również dynamiczny system pogodowy jak również system dnia i nocy. Aby przetrwać musimy też ponowac na jelenie lub też zające w celu zdobycia pożywienia jak również skór czy innych surowców niezbędnych do craftingu i wytwarzania kolejnych itemów niezbędnych nam do przetrwania w tym surowym świecie gry. Wspaniała rozrywka dla każdego fana surwiwalów gwarantowana! The Long Dark Download to dla dla takiej osoby prawdziwy obowiązek, nie możliwe aby ta gra nie przypadła mu do gustu

……………………………………………………………………………………………………………..

Zalecane wymagania sprzętowe gry The Long Dark

 • Intel Core i5 2.4 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki Intel HD Graphics 4000 lub lepsza
 • 8 GB HDD
 • łącze internetowe
 • Tryb gry: single player

……………………………………………………………………………………………………………..

The Long Dark PC Download

Patrząc na bogactwo rozrywki oferowane nam przez ten tytuł wydaje się, że The long Dark Download to jedyny rozsądny ruch. Nie wahajcie się więc dłużej, wciśnijcie przycisk Pobierz już teraz i cieszcie się doskonałą produkcją w surowym i mroźnym klimacie. W naszym serwisie pobieranie jest tak proste, że poradzi z nim sobie nawet dziecko. Skorzystajcie z tego faktu już teraz i pobierzcie The Long Dark na dyski twarde waszych komputerów aby rozkoszować się jedną z ciekawszych growych przygód ostatnich lat. Pozycja obowiązkowa dla każdego pecetowca i fana surwiwalu i sandboksów!

pobierz-button-png

……………………………………………………………………………………………………………..

Jak pobrać i zainstalować The Long Dark

Podążaj za poniższymi instrukcjami – jest to bardzo proste, szybkie, a przede wszystkim darmowe.

 1. Kliknij na powyższy przycisk „Pobierz teraz”
 2. Uruchomi Ci się instalator gry The Long Dark
 3. Zaakceptuj umowę licencyjną, wybierz folder instalacji lub pozostaw domyślną ścieżkę
 4. Instalator pobierze wszystkie potrzebne pliki
 5. Podczas pobierania musisz aktywować swoją wersję gry specjalnym kodem – Pobierz swój klucz aktywacyjny
 6. Wpisz kod w miejsce to tego przeznaczone – nastąpi dokończenie pobierania oraz instalacji gry
 7. GRAJ!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *